Sdílet
PMS5003 Senzor digitální výstupní Modul PM2.5 Vzduch particledust snímače laserové uvnitř čističky vzduchu senzor G5
Cena
249.15 Kč
Dostupnost Skladem

PMS5003 Senzor digitální výstupní Modul PM2.5 Vzduch particledust snímače laserové uvnitř čističky vzduchu senzor G5

Balení seznam: G5/PMS5003 Snímač + kabel

Prodáváme pouze originální modul, Prosím, buďte ware, že tam jsou některé kopie s nízkou kvalitou na trhu.

Přehled

PMS5003 je druh digitální a univerzální koncentrace částic snímače, které mohou být použity k získání počtu suspendovaných částic v ovzduší, tj. koncentrace částic, a výstup je v podobě digitálního rozhraní. Tento senzor může být vložen do proměnné a nástroje týkající se koncentrace suspendovaných částic ve vzduchu nebo jiné zlepšení životního prostředí zařízení poskytovat správné údaje o koncentraci v čase.

Pracovní princip

Laserové rozptyl princip se používá pro takové snímače, tj. produkovat rozptyl pomocí laser vyzařovat pozastavení částic ve vzduchu, pak sbírat rozptyl světla v určitém stupni, a konečně získat křivky rozptylu světla se s časem mění. Na konci, ekvivalentní průměr částic a počet částic s různým průměrem na jednotku objemu lze vypočítat pomocí mikroprocesoru na základě MIE teorie. Prosím najít funkční schéma jednotlivých částí snímače z Obrázku 1 takto.

Štítky: Analogové Snímače, pms5003, pmsa003, nova pm, prach modul, jemný prach senzor, optický biosenzor, pm senzor sds011, pms7003, senzor prachu.

Kompatibilní Značka/Model NIC
Použití plynový senzor
Číslo Modelu pms5003
Materiál Směs
Balíček 25 KS /Box
Teorie Optický Senzor
Značka ZHAOYANSHAN

Napsat recenzi

Související produkty