Sdílet
Concox AS10 GPS Kapacitní paliva, sledování hladiny snímače Analogové Snímače hladiny Paliva s 70cm Standardní délka Pro Nádrž Paliva Monitorovací APLIKACE
Cena
1 736.50 Kč -21 %
2 198.15 Kč
Dostupnost Skladem

JIMI AS10 Paliva Snímač Produkt Úvod:

1.Produkt Úvod: hladiny kapalin snímače hladiny paliva AS10 je vozidlo palivo monitorovací zařízení, které je určeno pro palivo potřeby řízení společnosti vozového parku. Tento senzor může být použit, aby se zabránilo řidiče, aby ukrást palivo, optimalizovat provozní náklady,optimalizovat řidiče chování řidiče a pomocné statistické rozhodnutí, atd. Snímač je vybaven dlouhou paliva detektor délka může být různé, jak budete potřebovat, které mohou detekovat množství paliva v palivové nádrži. Množství paliva data mohou být odesílány na server přes naše GPS trackery (GT06E, GT800, GT06F, X3 a X1 modelů je třeba dokoupit zvlášť), pak generovat datové zprávy. Podpora čidlo pro sériový výstup, takže je lze snadno dokovací s jiným systémem. Prosím druh vědomí, naše AS10 lze použít samostatně, musí kombinovat s vozidla GPS tracker a sledování platformu ukázat údaje o spotřebě paliva na APLIKACI a na straně PC.

Výhodou Analogové snímače hladiny paliva:

1. Vysokou přesnost. Rozlišení senzorů pro měření paliva výška je menší 1 mm. To udržuje vyšší přesnosti a to i v nejvyšší nebo nejchladnější vnější prostředí. 2.. Vynikající stabilitu. 3. Nižší spotřeba. Tento non-kontakt měření a non-punch otvor pro palivové nádrže může odvrátit znečištění z paliva. 4. Vysoká spolehlivost. To může ještě pracovat v drsném prostředí a je odolné, kyselinovzdorné, nehořlavé, anti-interference,a inteligentní. AS10 paliva snímač může být použit nezávisle pro kontrolu hladiny paliva dat z pomocné zobrazovací jednotky. Je hladce integrován s GPS tracker, který posílá hladiny paliva dat do hostitelského počítače pro statistiky, sběr dat, a provádět analýzu a dotazování.

Základní Popis A Specifikace AS10:

 Senzor Délka: 100~700 mm,libovolná délka k dispozici v tomto rozsahu  Rozlišení:≤1 mm  Široký rozsah napájení:DC10V-32V  Maximální provozní proud:<15mA  Pracovní teplota:-40~85℃  Materiál trubice: hliníková slitina  Prostředí aplikace: motorová nafta, benzín, petrolej (nelze použít v vodivého média)  Použitelné nádrže: použitelné Pouze v nádrži, které má stejný průřez odshora až dolů  Ochrana rank: IP65 www.iconcox.

Instalace AS10 paliva snímač:

1 Požadavky nástroje Pistole vrták, kovové bit (průměr 35 mm), kohouty (průměr 5 mm), magnet, ocelový drát, rez agent (WD40), štětec, šroubovák, hasicí přístroje, ocelové viděl, nějaké díly, viz obrázky níže: Plné sady Kovový bit (φ35 mm) Kohoutky (Φ5mm) 2. Vyvrtejte středový otvor na palivové nádrži. Prosím, nainstalujte paliva čidlo ve středu horní na palivové nádrži. Vyvrtat díru na nádrži, průměr otvoru je 35 mm (rádius 17,5 mm), vrtání, prosím, průzkumné bití vrtání oblasti, vyhnout se mají ocelové paluby, což způsobuje nástroj poškodit a ovlivnit úder efekt. Pro instalaci inženýr bezpečnosti, prosím, za prvé extrakt oleje z palivové nádrže. Vyvrtejte otvor, přes pistoli, vrtačku a 35mm průměr trochu na zvolené pozici. Prosím, dělat to pomalu a punč kompletní téměř na 95%, pak zastavit vrtání. Sloupnout dolů kovu přes šroubovák a plochý nos kleště, aby se zabránilo pádu do nádrže. 3. Vrtačka pět malých otvorů kolem středového otvoru Dát černé gumové podložky na tank poznámku pozici pět malých otvorů, viz obrázek níže Vyvrtejte pět malých otvorů, přes pistoli, vrtačku a průměru 5mm klepněte na poznamenal pozici na tank, po dokončení, můžete ji vidět takhle. Odstranit díry otřepy u kovových dláta, vazba magnetu pomocí ocelového drátu a dát magnet držet do nádrže k čištění železné piliny. 4. Upravit paliva senzor délka potrubí Standardní délka snímače hladiny paliva je 700mm, pokud palivové nádrže výška je menší než 700mm, prosím, odříznout paliva, snímač potrubí, aby se vešly do nádrže. Krok 1. Potvrzení Délky, které chcete. Step2. Snížit nechtěné části s ocelovými viděl. Krok 3. Zbavit otřepů a nečistot na oblast řezání s nožem nebo šroubovákem, aby se zabránilo zkratu Krok 4. Sundat filtr, vyjměte zástrčku a sestavit zapojte do hliníkové trubky, a pak sestavit filtr. Další podrobnosti, plz druhu, podívejte se na výše uvedené Video Instalace.

Kalibrace AS10 paliva snímač

4. Zavedení Paliva Snímač Kalibrátor Paliva snímač kalibrátor má vestavěný 12V 23A baterie, která má pro práci se snímači paliva dohromady. Červené světlo je moc světlo, zelené světlo, je kalibrace světlo. Baterie musí být změněn, když červené světlo je znovu po zapnutí. Kalibrace snímače hladiny paliva znamená kalibraci palivové nádrže, když je prázdná a plná. Základní pracovní princip je záznam plný paliva hodnoty a prázdné palivové hodnotu, když je nádrž plná a prázdná, pak definovat pozici plné palivové nádrže a prázdné paliva v palivové nádrži. Když hladina paliva změnil, mezitím, elektrický signál ze snímače hladiny paliva se mění podle výpočtu aktuální výšku hladiny paliva. Poznámka:  Když palivového čidla se stává kratší, musí být překalibrován.  Kalibrace na úrovni plné a prázdné úroveň se vztahuje k střední a hladiny paliva, místo objemu nádrže.  Kalibraci úplné úrovni musí jít první, a pak prázdná úroveň, jinak to je nemožné pro snímač zadejte režim nastavení. 5. Kalibrace plné úrovni Můžete připravit již nádoba plná plná nafty, simulace z palivové nádrže pro tento kalibrace. Naše GT06E 3G gps tracker a GT800 2G vodotěsné IP66 s reproduktor pro dvoucestné mluvení a X3 multifunkční vozidlo GPS tracker může být spojit se s naší Ultrazvukové snímače hladiny paliva UFS10. A může být zkontrolovat palivové zpráv a údajů o našich Tracksolid platformy přidáním TTL-RS232 Převodník kabel.

Štítky: concox gps tracker, sos sledovací zařízení, přenosný gps tracker sim, úroveň zvuku monitoru, gp tracker, gf 07 gps tracker, plynové snímače hladiny autogaz, gps tracker bez sim, concox, úroveň sledování.

Paliva, snímač nejlepší místo instalace V dolní části nádrže
Gps Modul No
Název Modelu AS10 Snímače Hladiny Paliva
Lze pracovat samostatně Ne, musí s GPS tracker a Platformě
Životnost Baterie 1 Až 4 Hodiny
Délka 70cm (Can be with shorter or longer)
paliva, snímač Ano
Vodotěsné IP65
Značka WeTrack
Podporu v naší Tracksolid platformy Ano
Jedinečný Design Ano
Pracovní temperatuer -40~85 ℃
Lze propojit s Concox Tracker model X3, GT800, GT06F, GT06E, X1
GPS typ GPS Tracker
Napětí 36V
Použitelný tank stejné ploše průřezu od shora dolů
Pracovní Napětí 10-32V
Prostředí aplikace nafta, benzín, petrolej (nelze použít v vodivého média)
Model výrobku
Původ KN(Původu)
Velikost Obrazovky Žádné Obrazovky
Speciální Funkce Dálkové Ovládání
Podpora v Wialon platforma z Gurtam Ano
Materiál Trubek hliníkové slitiny
Usnesení < 1mm
Maximální Provozní Proud nemůže být větší než 15mA

Napsat recenzi

Související produkty