Cestovní Zdravotní, Cestovní Medicína

Cestovní Zdravotní, Cestovní Medicína

Podle Wordpress, přes 409 milionů lidí zobrazení více než 20,4 miliardy Wordpress stránky každý měsíc. Jejich uživatelé vytvářet o 56,6 milionů nových pracovních míst a 52,2 milionů nové komentáře každý měsíc.

Být si vědom a přítomné s tím, co jíte, vám řekne informace, které potřebujete o množství potravin, které je skutečně nezbytné, stejně jako vliv na kvalitu potravin, které jíte.
Když budete jíst, být vědomi toho, jak jídlo, které trávíte se cítíte. Dává sílu na cestu jídlo díky své emoce, pocit, není nutně zdravější způsob, jak jíst. To je více důležité být si vědom o tom, zda potravina dodává energii vaše tělo s palivem, která vás naplňuje, spíše než jídlo, které může vážit vás dolů, nebo vybíjení energie.

Jsem poslední dva roky strávil rozhovory s světově nejvíce úspěšní lidé, kteří mají nejméně formální pověření pro jejich úspěch.

Dělala jsem rozhovory s téměř 40 milionář a miliardáři , všechny self-made, a nikdo z nich dokončil vysokou školu. V rozhovory s nimi, byl jsem neustále překvapen tím, jednu věc mají všichni společnou: naprostý nedostatek ohledu na sociálně-schválený formální požadavky" pro přináší úspěch do svých životů.

Zkuste hledat, jak zhubnout" na Internetu najdete stovky diet slibuje, že budete hubnout bez námahy ve velmi krátkém čase. Ty jsou známy jako 'rychlé hubnutí diety', 'crash diet" nebo " výstřelek stravy. Ve své většině jsou chytře předložil celebrita, nebo modelka a tam se snaží přesvědčit vás, že můžete získat fit tělo tím, že po jejich plán.

Ve skutečnosti to není tento případ.

Pokud máte nadváhu, pak to znamená, že děláte něco špatně, za několik měsíců nebo let, a vy nemůžete jen zvrátit situaci, aniž by opravdu snaží. Tak zůstali daleko od jakýkoli plán nebo program, který vypadá příliš dobře, aby to byla pravda a soustředit se na to, jak se vypořádat s problémem pomocí dobře známých a zdravé techniky.

Myslíte, že svůj úkol jako náhradní, spíše než deprivace. Říká Whitfield, Kojak cucal na lízátka, protože byl odvykání kouření," řekl slavný 1970 TELEVIZNÍ detektiv. Samozřejmě, že příliš mnoho sladkostí je špatné pro vás, příliš - ale pár lízátka je mnohem lepší, než kouřit, když jde o vaše zdraví srdce. Whitfield říká, že je důležité najít své skutečné motivace." To je v POŘÁDKU, a ve skutečnosti užitečné použít další motivace navíc zdravější. Hodně lidí, bude to pro jejich děti," říká. Chtějí být dobrým příkladem, nebo se prostě chtějí žít vidět své děti maturovat. A pak je tu stará dobrá marnost. Pokud chcete šest balení abs, možná, že vaše motivace je, aby se tě zeptat na jistou dámu," říká Whitfield.

Pokud uvažujete o namáčení prsty do meditace vody, ale nejsou zcela jisti, že jste připraveni na to, že úroveň chillness, poslouchat Rádio Headspace první. Ze stejné lidi, kteří dělají úžasné meditaci aplikace je tento podcast, který zahrnuje řadu témat, včetně změny, strach, laskavost a stresu. Host Georgie Okell je měkké, s diakritikou hlas sám vás přenese do klidnější stav mysli.

Většinou děti nejsou obézní, ale obavy o epidemii obezity" zvýšily, a to z dobrého důvodu. Podle Renee Porter, obezita klinická sestra koordinátor na dětské Nemocnice v Coloradu, velikosti porcí téměř ztrojnásobil v posledních 20 až 30 let, děti často pít příliš mnoho cukru-slazené nápoje, vybrání a tělesné výchovy výrazně snížil ve školách, a děti jíst více, než kdy předtím.